You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Regina

Regina

Компанія Regina була заснована в 1919 році, тоді вона називалася Società Italiana Catene Calibrate Regina і випускала ланцюги та колеса для велосипедів, мопедів та мотоциклів. У період між Першою та Другою світовими війнами Регіна випускає ланцюги для мотоциклів та промислового обладнання, починаючи придивлятися до міжнародних ринків.
 - 1956 року Regina створює в Буенос-Айресі (Аргентина) дочірню виробничу компанію Polimeccanica, яка продовжує діяти і в даний час.
 - 1958 року в Ольджинаті (Італія) групою компаній створюється Rex Regina, спільне підприємство з випуску та реалізації ланцюгів для промислового обладнання. Орієнтоване на європейський ринок СП проіснувало 20 років до 1977 року, коли Регіна набула права повної власності на нього.
 - у 1982 році в Латині (Італія) створено підприємство, що випускає ланцюги із пластику та нержавіючої сталі, стрічки та запасні частини для транспортерів.
 - у 1985 році в Чернуско (Італія) Регіна засновує СП Regina Warner, що постачає автомобільні ланцюги ГРМ на європейський ринок. У тому ж 1985 році Regina виходить на північноамериканський ринок створенням компанії Regina USA в м. Мілуокі, штат Вісконсін.
 - у 90-ті роки група компаній значно розширює участь у міжнародному ринку створенням дочірніх торгових компаній у Мексиці, Англії та Франції, а у 1993 році – СП у Китаї, що спеціалізуються на виробництві частин велосипедної трансмісії.
 - у 2004 році в Тяньцзіні (Китай) створено виробничий підрозділ з виробництва та реалізації ланцюгів та стрічок для транспортерів. Група компаній Regina завдяки цьому ранньому стратегічному ходу в даний час є провідним гравцем на китайському ринку високоякісних ланцюгів для транспортерів та промислового обладнання.
 - у 2008 році в Іспанії створено виробничий підрозділ із виробництва ланцюгів для промислового обладнання.
 - 2010 року відкрито торгове представництво в Нідерландах, а 2015 року — в Індії.
 - у 2017 році відкрито повноасортиментний стратегічний склад у Дортмунді (Німеччина)
Компанією Regina вже чотири покоління володіє та сама сім'я.

Офіційний сайт виробника: www.reginachain.net

regina_2